
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Douglas regel 2,1 x 4,5 x 300 cm, vers, fijnbezaagd, scherpkantig
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 4,5 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 2,1 cm |
| Gewicht | 1.743 kg |
| Kernvrij | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |