
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Douglas regel 4,5 x 9,0 x 400 cm, gedroogd, geschaafd, 4 ronde hoeken
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 9 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 4,5 cm |
| Gewicht | 14.5 kg |
| Kernvrij | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |