
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Douglas schaaldeel 2,5 x 25,0-30,0 x 300 cm, vers, fijnbezaagd
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 2,5 cm |
| Gewicht | 16.5 kg |
| Schorsvrij | Nee |
| Kernvrij | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |
| Breedte (minimum) | 25 cm |