
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC
Over deze Douglas triple profiel 1,9 x 13,0 x 240 cm, gedroogd, zwart gespoten, geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Gespoten |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 13 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Hoogte | 1,9 cm |
| Gewicht | 3.794 kg |
| Kernvrij | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |
| Werkende breedte | 12 cm |