
Stel samen
Beslag kleur*
Beslag materiaal*
Impregneerkleuren*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC
Over deze Douglas uitzetraam 9-ruits B1000xH1554mm buitenmaat (rvs beslagset)
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Beslag afwerking | Geborsteld |
| Beslag kleur | Blank |
| Beslag materiaal | Rvs /verzinkt |
| Dikte glas | 4mm |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Raambeslag rvs, Raamkozijn, Tochtrubber |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Rvs, Glas, Hout |
| Raam type | Uitzetraam |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 95 cm |
| Lengte | 1,55 m |
| Hoogte | 149 cm |
| Gewicht | 22.35 kg |
| Afmeting raam | 84,8 x 140,2 cm |
| Binnenwerkse maat kozijn | 95,0 x 149,0 cm |
| Buitenwerkse maat kozijn | 100,0 x 155,4 cm |