Over deze Douglas wand type F wisselsponning zwart gespoten verticaal 401 t/m 472 x 224cm excl. regelwerk
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Gespoten |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Planken | 1,8 x 19,5 cm |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Ja |
| Hoogte | 224 cm |
| Breedte | 472 cm |