
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Douglas wisselsponning 1,8 x 19,5 x 300 cm, gedroogd, 3 zijden geschaafd, 1 zijde fijnbezaagd, 2 zijden vellingkant
Specificaties
| Afwerking | 1 zijde fijn bezaagd, 3 zijden geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 19,5 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Gewicht | 5.686 kg |
| Kernvrij | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |
| Werkende breedte | 18,5 cm |