
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Douglas zweeds rabat 1,1/2,2 x 19,5 x 300 cm, vers, zwart geïmpregneerd, 3 zijden geschaafd, 1 zijde fijnbezaagd, scherpkantig, 1 zijde 2 groeven
Specificaties
| Afwerking | 1 zijde fijn bezaagd, 1 zijde met 2 groeven, 3 zijden geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 19,5 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 2,2 cm |
| Gewicht | 6.274 kg |
| Kernvrij | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |
| Hoogte (minimum) | 1,1 cm |
| Werkende breedte | 18 cm |