

Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Dubbele deur+kozijn dubbel glas, vuren, XL 174 x 209 cm rechtsdraaiend
Deze deur is aan 2 kanten met hout bekleed met daartussen isolatiemateriaal
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 4-6-4mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Aluminium dorpel, Cilinderslot, Deurbeslag rvs, Deurkozijn |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Rvs, Glas, Hout |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 174 cm |
| Lengte | 2,09 m |
| Hoogte | 209 cm |
| Gewicht | 78 kg |
| Binnenwerkse maat kozijn | 174,0 x 209,0 cm |
| Buitenwerkse maat kozijn | 181,5 x 215,0 cm |