
Over deze Easy-pan antraciet glans nokafsluiter
Specificaties
| Afwerking | Glad |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 11,5 cm |
| Lengte | 20,5 cm |
| Hoogte | 0,1 cm |
| Gewicht | 0.08 kg |
| Op maat te bestellen | Nee |
| Dikte | 2 mm |

| Afwerking | Glad |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 11,5 cm |
| Lengte | 20,5 cm |
| Hoogte | 0,1 cm |
| Gewicht | 0.08 kg |
| Op maat te bestellen | Nee |
| Dikte | 2 mm |