
Over deze EcoStar Euroline Tuinhuis ESD4 Trend 214 x 166 cm
Deur : 175 x 92,3 cm
Specificaties
| Daktype | Zadeldak |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 166 cm |
| Lengte | 214 cm |
| Hoogte | 203 cm |
| Gewicht | 198 kg |