
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)Neutraal
Over deze Eiken kantplank 2,0 x 20,0 x 300 cm, vers, fijnbezaagd, scherpkantig
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Eiken |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 20 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Gewicht | 12.6 kg |