
Over deze Eiken plank 2,8 x 18,0 x 250 cm, gedroogd, geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Eiken |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 18 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Hoogte | 2,8 cm |
| Gewicht | 9.576 kg |