
Over deze Eiken t&g-profiel 1,8 x 13,0 x 250 cm, gedroogd, geschaafd, 2 zijden vellingkant
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Eiken |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 13 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Gewicht | 4.446 kg |
| Tong & groef | Ja |
| Werkende breedte | 12 cm |