
Over deze Eindplank grenen t.b.v. Solide deur
T.b.v. tuindeur "Solide"
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Cilinderslot, Sleutels (2) |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Rvs, Hout |
| Breedte | 8,5 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 3.508 kg |