
Over deze Elektrische saunakachel Harvia Legend 10.8kW zwart
Kachel voor droge sauna met inhoud van 9m³-18m³ Verwarmingscapaciteit: 10,8 kW Digitaal Xenio-bedieningspaneel
Specificaties
| Inbegrepen | Saunastenen |
|---|---|
| Kacheltype | Electrisch |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 32,5 cm |
| Lengte | 32,5 cm |
| Hoogte | 108 cm |
| Gewicht | 119.85 kg |
| Bedieningspaneel | Ja |
| Maximale sauna volume | 18 m³ |
| Minimale sauna volume | 9 m³ |
| Voltage | 230 v |
| Wattage | 10,8 kw |