
Over deze Engelse kastanjerol, 2 draden, latafstand 7,5 cm L460 x H90 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschild |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Kastanje |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout, Metaal |
| Breedte | 460 cm |
| Lengte | 94 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Latafstand | 7,5 cm |
| Aantal draden | 2 |