
Over deze Engelse kastanjerol, 3 draden, latafstand 5,0 cm L460 x H120 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschild |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Kastanje |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout, Metaal |
| Breedte | 460 cm |
| Lengte | 37 cm |
| Hoogte | 120 cm |
| Gewicht | 19.5 kg |
| Latafstand | 5 cm |
| Aantal draden | 3 |