
Over deze Excellent massief vloerpakket 18 mm parketlengte 200 cm
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Vuren |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 20 cm |
| Lengte | 2,00 m |
| Hoogte | 20 cm |
| Gewicht | 26 kg |

| Hoofdmateriaal | Vuren |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 20 cm |
| Lengte | 2,00 m |
| Hoogte | 20 cm |
| Gewicht | 26 kg |