
Stel samen
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC
Over deze Excellent massief vloerpakket 26 mm parketlengte 250 cm
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Vuren |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 13 cm |
| Lengte | 2,50 m |
| Hoogte | 15 cm |
| Gewicht | 29.5 kg |
| Extra product informatie | 5 onbehandelde vloerdelen 2,6 x 14,5 cm, 3 geïmpregneerde vloerbalken 4,5 x 4,5 cm en 2 onbehandelde plinten. geleverd zonder bevestigingsmaterialen. dit is voldoende voor 1,66 m² |