
Over deze FixGard houtdraadbout - verzinkt 6,0 x 30 mm (Doos 200 stuks)
Specificaties
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Type schroef | Houtdraadbout |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 3 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 1.2 kg |
| Diameter | 6 mm |
| verpakkingseenheid | 200 piece |

| Materiaal | Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Type schroef | Houtdraadbout |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 3 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 1.2 kg |
| Diameter | 6 mm |
| verpakkingseenheid | 200 piece |