
Over deze FixGard slagplug - verzinkt 6,0 x 60 mm (Doos 25 stuks)
Specificaties
| Aandrijvingsprofiel | Pz2 |
|---|---|
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 8 cm |
| Lengte | 6 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Gewicht | 0.172 kg |
| Diameter | 6 mm |
| verpakkingseenheid | 25 piece |

| Aandrijvingsprofiel | Pz2 |
|---|---|
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 8 cm |
| Lengte | 6 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Gewicht | 0.172 kg |
| Diameter | 6 mm |
| verpakkingseenheid | 25 piece |