
Over deze FixGard slotbout - verzinkt M8 x 70 mm (Doos 100 stuks)
Specificaties
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Schroefkop | Ronde kop |
| Type schroef | Slotbout |
| Breedte | 13 cm |
| Lengte | 7 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Gewicht | 3.4 kg |
| Diameter | 8 mm |
| verpakkingseenheid | 100 piece |

| Materiaal | Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Schroefkop | Ronde kop |
| Type schroef | Slotbout |
| Breedte | 13 cm |
| Lengte | 7 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Gewicht | 3.4 kg |
| Diameter | 8 mm |
| verpakkingseenheid | 100 piece |