
Over deze FixGard spaanplaatschroef - geelverzinkt 6,0 x 100 mm Tx30 (Doos 50 stuks)
Specificaties
| Aandrijvingsprofiel | Tx30 |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Type schroef | Spaanderplaatschroef |
| Breedte | 9 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Gewicht | 1.1 kg |
| Diameter | 6 mm |
| verpakkingseenheid | 50 piece |