
Over deze FixGard vlonderschroef - RVS410 4,0 x 40 mm Tx20 (Doos 200 stuks)
Specificaties
| Aandrijvingsprofiel | Tx20 |
|---|---|
| Materiaal | Rvs |
| Type schroef | Vlonderschroef |
| Breedte | 7,5 cm |
| Lengte | 4 cm |
| Hoogte | 7,5 cm |
| Gewicht | 0.48 kg |
| Diameter | 4 mm |
| verpakkingseenheid | 200 piece |