
Over deze Fraké hardhout rhombus profiel 1,8 x 6,8 x 215 cm thermisch gemodificeerd, geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Thermisch gemodificeerd |
| Hoofdmateriaal | Fraké |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 6,8 cm |
| Lengte | 215 cm |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Gewicht | 1.526 kg |
| Extra product informatie | Levensduur >25 jaar, warme bruine kleur met vlamachtige tekening, egale verkleuringvergrijzing voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |