
Over deze Fraké hardhout triple profiel 2,1 x 14,5 x 215 cm, thermisch gemodificeerd, geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Thermisch gemodificeerd |
| Hoofdmateriaal | Fraké |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14,5 cm |
| Lengte | 215 cm |
| Hoogte | 2,1 cm |
| Gewicht | 5.487 kg |
| Werkende breedte | 13,2 cm |
| Extra product informatie | Levensduur >25 jaar, warme bruine kleur met vlamachtige tekening, egale verkleuringvergrijzing |