
Over deze Gaaselement vuurverzinkt maaswijdte 10 x 10 cm, draaddikte 3,8 mm H200 x B120 cm
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 2,00 m |
| Hoogte | 200 cm |
| Gewicht | 0.8 kg |
| Maaswijdte | 10 cm |
| Dikte draad | 3,8 cm |
| Houten kader | Nee |
| Extra product informatie | Rondom gesloten |