
Over deze Gaaselement vuurverzinkt maaswijdte 15 x 15 cm, draaddikte 3,8 mm H180 x B180 cm
Rondom gesloten
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 1.3 kg |
| Maaswijdte | 15 cm |
| Dikte draad | 3,8 mm |
| Houten kader | Nee |
| Extra product informatie | Rondom gesloten |