

Over deze Gaaselement vuurverzinkt maaswijdte 4,5 x 4,5 cm, draaddikte 5 mm H180 x B90 cm
Specificaties
| Behandeling | Verzinkt |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 1.2 kg |
| Maaswijdte | 4,5 cm |
| Dikte draad | 5 mm |
| Houten kader | Nee |
| Extra product informatie | Rondom gesloten |