


Over deze Gaaselement vuurverzinkt maaswijdte 7,5 x 7,5 cm met robuust kader Douglas 4,5 x 7,0 cm H180 x B180 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Materiaal | Gegalvaniseerd, Hout |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 20.5 kg |
| Maaswijdte | 7,5 cm |
| Dikte draad | 3,8 mm |
| Houten kader | Ja |