

Over deze Gaaselement vuurverzinkt maaswijdte 7,5 x 7,5 cm met robuust kader hardhout 4,4 x 6,8 cm H180 x B180 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Hardhout klasse 1 |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Gegalvaniseerd, Hout |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 21.3 kg |
| Maaswijdte | 7,5 cm |
| Dikte draad | 3,8 mm |
| Houten kader | Ja |