


Over deze Gaasmat Gabion 4,5 x 4,5 cm Hoofdmat, draaddikte 4,8 mm 100 x 200 cm
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 1,00 m |
| Hoogte | 200 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Maaswijdte | 4,5 cm |
| Dikte draad | 5 mm |
| Houten kader | Nee |



| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 1,00 m |
| Hoogte | 200 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Maaswijdte | 4,5 cm |
| Dikte draad | 5 mm |
| Houten kader | Nee |