
Over deze Gabion verankerbuis ø3,4 mm x 300 cm
Voor het verankeren van hoge gabionen
Specificaties
| Behandeling | Verzinkt |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 3,4 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 3,00 m |
| Gewicht | 6.5 kg |
| Diameter | 3 cm |
| Dikte | 3,4 mm |