


Over deze Gegalvaniseerd verbindingsstuk 3-weg hoekmodel voor vierkante palen 12 x 12 cm zwart gepoedercoat
Specificaties
| Geschikt voor palen of balken van... | Geschikt voor palen van 12,0 x 12,0 cm |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Type verbindingstuk | T-model (met 3 uiteinden) |
| Breedte | 20 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Dikte | 2 mm |