
Over deze Gegalvaniseerd verbindingsstuk 3-weg T-model voor vierkante palen 12 x 12 cm zwart gepoedercoat
Specificaties
| Geschikt voor palen of balken van... | Geschikt voor palen van 12,0 x 12,0 cm |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Type verbindingstuk | T-model (met 3 uiteinden) |
| Breedte | 15,5 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Hoogte | 5,5 cm |
| Gewicht | 4 kg |