

Over deze Glazenschuifwandset - Inbouwhoogte 198-202cm - Paneelbreedte 104 cm - Breedte tot 300 cm - 3-sporig zwart RAL 9005
De verwachte levertijd van de glazen schuifwanden bedraagt ongeveer 1 tot 2 weken na het plaatsen van de bestelling. Per regio hanteren wij vaste afleverdagen. Neem contact op met de afdeling Customer Support om uw leverdag op te vragen.
Specificaties
| Aantal sporen | 3-sporig |
|---|---|
| Dikte glas | 10mm |
| Glas | Gehard enkelglas |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Glas |
| Breedte | 104 cm |
| Lengte | 2,40 m |
| Hoogte | 202 cm |
| Maximum breedte /Breedte tot | 300 cm |