
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Grenen afdekkap 1,7 x 8,8 x 183 cm, vers, groen geïmpregneerd, geschaafd
Voor zowel rechte als getoogde tuinschermen
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Sponning | 6,0 x 1,1 x 183 cm |
| Breedte | 8,8 cm |
| Lengte | 183 cm |
| Hoogte | 1,7 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Extra product informatie | Voor zowel rechte als getoogde schermen |