
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Grenen biels 12,0 x 22,0 x 260 cm, groen geïmpregneerd, fijnbezaagd, scherpkantig, A/B klasse 3
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 22 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Gewicht | 51.48 kg |