
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC
Over deze Grenen ligger 3,5 x 11,5 x 400 cm, groen geïmpregneerd, geschaafd, 4 ronde hoeken
Kan ook gebruikt worden als verbindingsbalk/afdekregel bij sleufpaalsystemen
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 11,5 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Gewicht | 12.075 kg |