
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC
Over deze Grenen overhangend rabat 1,6 x 14,0 x 300 cm, vers, groen geïmpregneerd, geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 1,6 cm |
| Gewicht | 4.7 kg |
| Tong & groef | Ja |
| Werkende breedte | 12,7 cm |