
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Grenen overhangend rabat 1,8 x 14,5 x 300 cm, vers, groen geïmpregneerd, geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14,5 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Gewicht | 5.01 kg |
| Tong & groef | Ja |
| Werkende breedte | 13,3 cm |