
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Grenen regel 2,8 x 3,6 x 180 cm, vers, groen geïmpregneerd, geschaafd, scherpkantig
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 3,6 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 2,8 cm |
| Gewicht | 1.3 kg |