
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Grenen vlonderplank 2,8 x 14,0 x 240 cm, vers, groen geïmpregneerd, geschaafd, 1 zijde 8 groeven
Specificaties
| Afwerking | 1 zijde met 8 groeven, Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Hoogte | 2,8 cm |
| Gewicht | 6.56 kg |