
Over deze Hardhouten picknicktafel Rondo
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geolied |
| Hoofdmateriaal | Hardhout klasse 1 |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Breedte | 1,40 m |
| Lengte | 1,60 m |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 72 kg |
| Zitdiepte | 35 cm |
| Afmeting tafelblad - diameter | 115 cm |
| Zitbreedte | 35 cm |
| Dikte hout | 3,5 cm |
| Diameter | 213 cm |
| Opklapbare zitting | Nee |