


Over deze Hardhouten picknicktafel vierkant Premium
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geolied |
| Hoofdmateriaal | Hardhout klasse 1 |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Breedte | 210 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Gewicht | 72 kg |
| Afmeting tafelblad - diepte | 130 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Dikte hout | 3 cm |
| Zitbreedte | 130 cm |
| Afmeting tafelblad - breedte | 130 cm |
| Zitdiepte | 30 cm |
| Opklapbare zitting | Nee |
| Extra product informatie | Afmeting tafelblad 130 x 130 cm |