


Over deze Hardhouten stoel Relax
Specificaties
| Behandeling | Geolied |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Hardhout klasse 1 |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 89 cm |
| Lengte | 75 cm |
| Hoogte | 93 cm |
| Gewicht | 42 kg |



| Behandeling | Geolied |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Hardhout klasse 1 |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 89 cm |
| Lengte | 75 cm |
| Hoogte | 93 cm |
| Gewicht | 42 kg |