

Over deze Hardhouten tuinbank Nice
Specificaties
| Behandeling | Geolied |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Hardhout klasse 1 |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 55 cm |
| Lengte | 125 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Gewicht | 25 kg |
| Zithoogte | 44 cm |


| Behandeling | Geolied |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Hardhout klasse 1 |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 55 cm |
| Lengte | 125 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Gewicht | 25 kg |
| Zithoogte | 44 cm |