
Over deze Hardhouten tuinhek recht 60 x 180 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Bevestigingsmethode | Rvs geschroefd |
| Hoofdmateriaal | Hardhout klasse 1 |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Lamellen | 1,6 x 7,0 cm |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 8.06 kg |
| Latafstand | 7,5 cm |