


Over deze Hardhouten voetenbankje Relax
Specificaties
| Behandeling | Geolied |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Hardhout klasse 1 |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 55 cm |
| Lengte | 57 cm |
| Hoogte | 31 cm |
| Gewicht | 12 kg |



| Behandeling | Geolied |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Hardhout klasse 1 |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 55 cm |
| Lengte | 57 cm |
| Hoogte | 31 cm |
| Gewicht | 12 kg |